|
Koffie uurtje
03-03-2026
om
10.00 uur
meer details
Dankdienst voor het leven van Neeltje ten Broeke
03-03-2026
om
14.00 uur
meer details
Inloopochtend
05-03-2026
om
10.30 uur
meer details
Gespreks- en meditatieavonden rondom vasten
05-03-2026
om
19.30 uur
meer details
|
|
|
|
Collectes 40 dagentijd
Diverse doelen.
meer
|
|
|
|
Kerkdienst beluisteren
|
|
|
|
|
|
|
Collecte december 2025
Collecte december 2025
1 december is het Wereldaidsdag en daarom collecteren we in de maand december voor het Aidsfonds. We doen dit een hele maand omdat het fonds te maken heeft met desastreuze bezuinigingen. President Trump heeft plotseling de stekker uit PEPFAR getrokken, het grootste wereldwijde hiv-steunprogramma. Deze politieke beslissing heeft levens verwoest en hoop weggenomen: miljoenen mensen zijn plotseling verstoken van levensreddende hulp. Klinieken moesten hun deuren sluiten en medicijnen moesten blijven liggen. Ook in Oost-Europa neemt de steun af en in Nederland wordt enorm bezuinigd op ontwikkelingssamenwerking.
Vorig jaar was een doorbraak: een halfjaarlijkse prik die zeer effectief is in het voorkomen van hiv en binnenkort komt deze prik beschikbaar, ook in de lage-inkomenslanden waar de nood het hoogst is.
De zoektocht naar genezing blijft doorgaan.
In Afrika is het Aidsfonds samen met jongeren het project You(th) Care gestart: jongeren zorgen voor zichzelf en voor elkaar. Zelfzorg geeft vrijheid, zelfvertrouwen en hoop voor de toekomst.
Rekeningnummer van de diaconie: NL88 RABO 0363 4631 94 tnv Diaconie Protestantse Gemeente Uitgeest-Akersloot ovv het gewenste doel.
| | terug
|
| |
|
|
|